Je bent hier: HomeHockeyAlle standen
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot D1 17 34 10 4 3 52 20 0
2 Nova D1 17 34 10 4 3 45 35 0
3 Son D1 17 32 10 2 5 57 33 0
4 HOCO D1 17 32 10 2 5 44 37 0
5 Maastricht D1 17 32 9 5 3 51 26 0
6 Geldrop D1 17 32 9 5 3 50 26 0
7 Nuenen D1 17 27 8 3 6 46 44 0
8 Drunen D1 17 27 8 3 6 46 44 0
9 Blerick D1 17 16 5 1 11 34 55 0
10 Oirschot D1 17 16 4 4 9 31 42 0
11 Heeze D1 17 6 2 0 15 21 65 0
12 Concordia D1 17 1 0 1 16 17 67 0
  2e klasse 
  Dames 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO D1 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Rijswijk D1 1 3 1 0 0 6 2 0
3 Breda D1 1 3 1 0 0 5 1 0
4 Warande D1 1 3 1 0 0 4 0 0
5 Zoetermeer D1 1 3 1 0 0 3 0 0
6 Zwart-Wit D1 1 3 1 0 0 3 0 0
7 Pelikaan D1 1 3 1 0 0 2 1 0
8 DSHC D1 1 3 1 0 0 1 0 0
9 Berkel-Rodenrijs D1 1 3 1 0 0 2 2 0
10 Goirle D1 1 0 0 0 1 2 2 0
11 Dopie D1 1 0 0 0 1 1 2 0
12 Pollux D1 1 0 0 0 1 0 1 0
13 Forescate D1 1 0 0 0 1 0 3 0
14 Roomburg D1 1 0 0 0 1 0 3 0
15 Drunen D1 1 0 0 0 1 2 6 0
16 Gouda D1 1 0 0 0 1 1 5 0
17 Ommoord D1 1 0 0 0 1 0 4 0
18 Etten-Leur D1 1 0 0 0 1 0 5 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Etten-Leur D3 16 37 12 1 3 60 30 0
2 Shot D3 16 34 10 4 2 50 28 0
3 Den Bosch D5 16 28 8 4 4 27 24 0
4 Den Bosch D7 15 26 7 5 3 37 26 0
5 Hilvarenbeek D1 15 21 6 3 6 55 46 0
6 Breda D3 16 21 6 3 7 41 37 0
7 Push D6 16 20 6 2 8 30 34 0
8 Were Di D4 16 19 5 4 7 36 45 0
9 Berkel-Enschot D3 16 17 4 5 7 32 40 0
10 Zwart-Wit D4 15 14 4 2 9 21 42 0
11 Drunen D2 15 13 3 4 8 26 42 0
12 Tilburg D5 16 12 3 3 10 19 40 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven D3 16 40 13 1 2 44 15 0
2 Boxmeer D2 16 38 12 2 2 70 27 0
3 Uden D2 16 38 12 2 2 49 17 0
4 Oss D3 16 34 10 4 2 67 34 0
5 Basko D2 16 27 9 0 7 37 27 0
6 Oedenrode D2 16 27 9 0 7 41 40 0
7 Oss D4 16 18 5 3 8 28 41 0
8 Geldrop D3 16 18 5 3 8 18 33 0
9 Eindhoven D5 16 14 3 5 8 24 42 0
10 Den Bosch D6 16 11 3 2 11 18 48 0
11 Geel-Zwart D2 16 7 2 1 13 19 55 0
12 Drunen D3 16 4 1 1 14 17 53 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen D4 16 41 13 2 1 39 12 0
2 Oirschot D4 16 34 11 1 4 48 28 0
3 Drunen D4 16 31 9 4 3 40 20 0
4 Tilburg D12 16 30 9 3 4 40 34 0
5 Berkel-Enschot D5 16 26 8 2 6 34 27 0
6 Were Di D10 16 22 7 1 8 41 32 0
7 Oirschot D3 16 22 7 1 8 38 31 0
8 Oss D5 16 21 7 0 9 37 35 0
9 Tilburg D10 16 16 4 4 8 27 38 0
10 DES D5 16 14 5 2 9 21 43 3
11 Vlijmen D2 16 13 4 1 11 22 40 0
12 Push D10 16 4 1 1 14 11 58 0
  Res. 3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel H1 17 39 12 3 2 59 28 0
2 Ommoord H1 17 38 12 2 3 65 29 0
3 Goirle H1 17 37 12 1 4 77 32 0
4 Derby H1 17 36 10 6 1 49 26 0
5 Dordrecht H1 17 29 8 5 4 48 43 0
6 HDS H1 17 27 8 3 6 48 42 0
7 Pelikaan H1 17 20 6 2 9 33 39 0
8 Shot H1 17 20 5 5 7 41 35 0
9 Pijnacker H1 17 17 5 2 10 44 63 0
10 Voorne H1 17 14 4 2 11 40 66 0
11 Drunen H1 17 12 3 3 11 48 66 0
12 Waddinxveen H1 17 0 0 0 17 16 99 0
  2e klasse 
  Heren 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Etten-Leur H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hopbel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden H2 14 35 11 2 1 63 35 0
2 Push H6 15 34 11 1 3 55 25 0
3 Den Bosch H7 14 27 9 3 2 47 23 3
4 Push H4 15 25 8 1 6 45 40 0
5 Goirle H2 14 25 8 1 5 40 36 0
6 Tilburg H6 16 22 7 1 8 48 44 0
7 Prinsenbeek H2 14 17 5 2 7 28 41 0
8 Oranje-Rood H11 15 13 4 1 10 43 52 0
9 Berkel-Enschot H4 15 13 4 1 10 30 49 0
10 Were Di H4 15 13 4 1 10 34 58 0
11 Drunen H2 15 8 2 2 11 20 50 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Udenhout H1 16 35 11 2 3 55 33 0
2 Push H8 16 34 11 1 4 48 32 0
3 Shot H3 16 33 11 0 5 58 35 0
4 Liberty H3 16 31 10 1 5 53 41 0
5 Zwart-Wit H5 16 26 9 2 5 69 49 3
6 Were Di H8 16 26 8 2 6 51 42 0
7 Zwart-Wit H8 16 23 7 2 7 55 59 0
8 Goirle H3 16 22 7 1 8 37 45 0
9 Breda H6 16 19 6 1 9 48 53 0
10 Berkel-Enschot H5 16 10 2 4 10 53 67 0
11 Vlijmen H2 16 9 2 3 11 31 50 0
12 Drunen H3 16 7 2 1 13 25 77 0
  Res. 3e Klasse 
  Jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO DJ2 4 12 4 0 0 15 3 0
2 Berkel-Enschot DJ3 5 12 4 0 1 26 8 0
3 Tilburg DJ4 4 6 2 0 2 12 9 0
4 Geel-Zwart DJ3 5 4 1 1 3 16 21 0
5 Oss DJ4 3 1 0 1 2 5 13 0
6 Drunen DJ1 3 0 0 0 3 3 23 0
  4e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood HJ1 4 8 2 2 0 21 10 0
2 Den Bosch HJ1 4 8 2 2 0 15 11 0
3 Drunen HJ1 4 6 2 0 2 9 9 0
4 Rosmalen HJ1 4 4 1 1 2 11 13 0
5 Venlo HJ1 4 3 1 0 3 3 15 0
6 HCAS HJ1 4 3 0 3 1 7 8 0
  1e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg JA2 5 12 4 0 1 14 10 0
2 Berkel-Enschot JA1 5 10 3 1 1 15 6 0
3 Were Di JA1 5 7 2 1 2 14 11 0
4 MOP JA2 5 6 2 0 3 15 20 0
5 Drunen JA1 5 6 2 0 3 8 17 0
6 HOCO JA1 5 3 1 0 4 15 17 0
  1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Warande JB1 5 11 3 2 0 14 6 0
2 Tilburg JB2 5 11 3 2 0 13 6 0
3 Breda JB2 5 9 3 0 2 11 12 0
4 Eindhoven JB1 5 7 2 1 2 13 6 0
5 Drunen JB1 5 4 1 1 3 12 10 0
6 Tempo JB1 5 0 0 0 5 6 29 0
  Subtopklasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Warande JB3 5 15 5 0 0 32 5 0
2 Goirle JB1 5 9 3 0 2 27 11 0
3 Zwart-Wit JB2 5 9 3 0 2 25 9 0
4 Push JB4 5 9 3 0 2 15 8 0
5 Drunen JB2 5 3 1 0 4 5 39 0
6 Gilze-Rijen JB1 5 0 0 0 5 5 37 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen JC2 5 15 5 0 0 26 1 0
2 MOP JC2 5 12 4 0 1 13 9 0
3 Tilburg JC2 5 9 3 0 2 24 10 0
4 Den Bosch JC3 5 6 2 0 3 13 13 0
5 Warande JC2 5 3 1 0 4 4 23 0
6 Drunen JC1 5 0 0 0 5 3 27 0
  1e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES JC1 5 15 5 0 0 37 5 0
2 Drunen JC2 5 7 2 1 2 19 19 0
3 Warande JC3 5 7 2 1 2 7 15 0
4 HOCO JC2 5 7 2 1 2 10 22 0
5 Push JC4 5 4 1 1 3 14 15 0
6 Etten-Leur JC2 5 3 1 0 4 12 23 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO MA1 5 13 4 1 0 17 6 0
2 Waalwijk MA1 5 10 3 1 1 18 11 0
3 Drunen MA1 5 9 3 0 2 19 11 0
4 Hilvarenbeek MA1 5 8 2 2 1 9 12 0
5 Tilburg MA3 5 3 1 0 4 4 19 0
6 Were Di MA2 5 0 0 0 5 8 16 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MA2 5 10 3 1 1 17 7 0
2 Tilburg MA8 5 10 3 1 1 16 7 0
3 Vlijmen MA1 5 8 2 2 1 11 10 0
4 Were Di MA4 5 6 1 3 1 11 7 0
5 Drunen MA2 5 6 1 3 1 16 13 0
6 Hilvarenbeek MA2 5 0 0 0 5 3 30 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MA3 5 13 4 1 0 33 6 0
2 Tempo MA5 5 12 4 0 1 17 12 0
3 Were Di MA5 5 8 2 2 1 12 5 0
4 DDHC MA2 5 5 1 2 2 16 12 0
5 Push MA10 5 4 1 1 3 7 18 0
6 Baarle MA1 5 0 0 0 5 2 34 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP MB1 5 10 3 1 1 13 8 0
2 Waalwijk MB1 5 9 3 0 2 18 14 0
3 Made MB1 5 9 3 0 2 12 8 0
4 Drunen MB1 5 8 2 2 1 8 7 0
5 DES MB1 5 7 2 1 2 9 7 0
6 Berkel-Enschot MB2 5 0 0 0 5 6 22 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MB2 5 15 5 0 0 28 5 0
2 Waalwijk MB2 5 10 3 1 1 15 11 0
3 Den Bosch MB5 5 7 2 1 2 15 6 0
4 Tilburg MB7 5 6 2 0 3 15 18 0
5 Push MB11 5 3 0 3 2 7 16 0
6 DES MB4 5 1 0 1 4 5 29 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MB3 5 13 4 1 0 11 1 0
2 Liempde MB2 5 9 3 0 2 9 7 0
3 Best MB5 5 7 2 1 2 11 10 0
4 Bommelerwaard MB2 5 5 1 2 2 6 7 0
5 Geel-Zwart MB3 5 4 1 1 3 9 16 0
6 Berlicum MB2 5 3 0 3 2 4 9 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MB2 5 15 5 0 0 26 2 0
2 Liberty MB2 5 12 4 0 1 35 4 0
3 Made MB2 5 9 3 0 2 20 10 0
4 Push MB10 5 6 2 0 3 6 11 0
5 Drunen MB4 5 3 1 0 4 3 44 0
6 DDHC MB2 5 0 0 0 5 3 22 0
  3e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MC1 5 13 4 1 0 16 5 0
2 Berkel-Enschot MC1 5 12 4 0 1 21 4 0
3 Drunen MC1 5 6 1 3 1 5 7 0
4 MOP MC1 5 5 1 2 2 4 8 0
5 Bommelerwaard MC1 5 4 1 1 3 7 15 0
6 Berlicum MC1 5 1 0 1 4 2 16 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MC3 5 12 4 0 1 8 4 0
2 Rosmalen MC4 5 10 3 1 1 12 9 0
3 Uden MC3 5 9 3 0 2 14 8 0
4 Vlijmen MC2 5 5 1 2 2 6 7 0
5 Drunen MC2 5 4 1 1 3 6 10 0
6 Bommelerwaard MC2 5 2 0 2 3 4 12 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Teteringen MC2 5 15 5 0 0 25 7 0
2 Drunen MC3 5 10 3 1 1 13 7 0
3 Liberty MC3 5 6 2 0 3 14 12 0
4 Tilburg MC9 5 6 2 0 3 13 15 0
5 DDHC MC2 5 6 2 0 3 8 14 0
6 Push MC9 5 1 0 1 4 3 21 0
  4e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard MC3 5 13 4 1 0 17 5 0
2 MOP MC5 5 12 4 0 1 20 5 0
3 MEP MC5 5 9 3 0 2 8 6 0
4 Waalwijk MC4 5 4 1 1 3 8 16 0
5 Den Bosch MC10 5 3 0 3 2 7 12 0
6 Drunen MC4 5 1 0 1 4 5 21 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MD2 5 15 5 0 0 42 1 0
2 Drunen MD1 6 10 3 1 2 9 20 0
3 Rosmalen MD2 5 6 2 0 3 14 10 0
4 DES MD1 5 6 2 0 3 8 16 0
5 Oirschot MD1 6 6 2 0 4 7 15 0
6 Den Bosch MD3 5 4 1 1 3 6 24 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MD2 5 15 5 0 0 21 3 0
2 Rosmalen MD4 5 10 3 1 1 10 5 0
3 Den Bosch MD7 5 9 3 0 2 11 8 0
4 Drunen MD2 5 4 1 1 3 6 14 0
5 DES MD4 5 3 1 0 4 4 15 0
6 Waalwijk MD2 5 2 0 2 3 4 11 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP MD5 5 15 5 0 0 32 7 0
2 Udenhout MD3 4 9 3 0 1 20 10 0
3 Vlijmen MD4 4 7 2 1 1 8 9 0
4 Drunen MD3 5 7 2 1 2 15 25 0
5 Dommel MD4 5 3 1 0 4 14 25 0
6 DES MD5 5 0 0 0 5 10 23 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MD4 5 12 4 0 1 42 7 0
2 Oss MD5 5 10 3 1 1 9 6 0
3 Bommelerwaard MD2 5 7 2 1 2 13 12 0
4 Vlijmen MD5 5 7 2 1 2 13 35 0
5 Rosmalen MD6 5 6 2 0 3 14 16 0
6 Heesch MD4 5 1 0 1 4 7 22 0
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 3F1 
    1e klasse 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 3F1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 6E3 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
Overigen 
  Let’s Go 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche LG1 2 6 2 0 0 16 4 0
2 Den Bosch LG 2 2 4 1 1 0 11 7 0
3 IJsseloever LG 1 2 4 1 1 0 13 10 0
4 Push LG 2 2 0 0 0 2 3 12 0
5 Drunen LG 1 2 0 0 0 2 8 18 0
  Poules 
Veteranen 
  Dames donderdagavond A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Push DDA 5 15 5 0 0 22 7 0
2 Berkel-Enschot DDB 5 8 2 2 1 14 12 0
3 DES DDB 5 7 2 1 2 17 17 0
4 Hilvarenbeek DDA 4 6 2 0 2 12 8 0
5 Push DDB 4 4 1 1 2 14 13 0
6 Drunen DDA 5 0 0 0 5 7 29 0
  1e klasse 
  Dames donderdagavond B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen DDB 4 12 4 0 0 34 4 0
2 Berkel-Enschot DDC 4 12 4 0 0 19 2 0
3 Waalwijk DDB 4 6 2 0 2 15 14 0
4 Vlijmen DDA 5 4 1 1 3 7 21 0
5 Zwart-Wit DDB 5 4 1 1 3 7 24 0
6 HOCO DDA 4 0 0 0 4 6 23 0
  2e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum HA 16 40 13 1 2 60 31 0
2 Geel-Zwart HA 16 35 11 2 3 64 32 0
3 Helmond HA 16 33 10 3 3 47 32 0
4 Eindhoven HA 16 32 10 2 4 60 25 0
5 Nuenen HA 16 23 7 2 7 42 53 0
6 HOD HA 16 22 6 4 6 44 37 0
7 MOP HB 16 21 6 3 7 28 28 0
8 Oranje-Rood HB 16 20 6 2 8 42 47 0
9 Den Bosch HA 16 16 4 4 8 38 42 0
10 Horst HA 16 12 3 3 10 32 61 0
11 Drunen HA 16 11 3 2 11 28 55 0
12 Uden HA 16 8 2 2 12 27 69 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen HA 16 37 12 1 3 46 21 0
2 Dommel HB 16 33 10 3 3 50 19 0
3 Drunen HB 16 28 8 4 4 37 22 0
4 Rapid HB 16 24 6 6 4 25 22 0
5 Were Di HC 16 21 6 3 7 38 28 0
6 Berkel-Enschot HC 16 17 5 2 9 27 46 0
7 Den Bosch HG 16 13 3 4 9 19 43 0
8 Bommelerwaard HB 16 3 1 3 12 18 59 3
  Veteranen 3e klasse 
Zaalcompetitie 
  Dames 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Shot D1 8 22 7 1 0 26 14 0
2 Drunen D1 8 15 5 0 3 28 12 0
3 Zevenbergen D1 8 8 2 2 4 15 17 0
4 Walcheren D1 8 7 2 1 5 14 26 0
5 Tempo D1 8 6 2 0 6 14 28 0
  2e klasse 
  Dames 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Teteringen D2 12 31 10 1 1 55 26 0
2 Were Di D5 12 28 9 1 2 43 22 0
3 Breda D2 12 18 5 3 4 33 32 0
4 Push D6 12 15 4 3 5 29 28 0
5 Zevenbergen D2 12 13 4 1 7 30 35 0
6 Drunen D2 12 9 2 3 7 37 50 0
7 Tilburg D9 12 5 1 2 9 15 49 0
  2e klasse 
  Dames 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen D2 12 36 12 0 0 52 5 0
2 Den Bosch D5 12 30 10 0 2 54 21 0
3 Drunen D3 12 20 6 2 4 37 33 0
4 Boekel D2 12 19 6 1 5 49 38 0
5 Den Bosch D7 12 12 4 0 8 30 49 0
6 Helmond D5 12 5 1 2 9 10 41 0
7 Venray D2 12 1 0 1 11 3 48 0
  2e klasse 
  Heren 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heeze H2 12 33 11 0 1 72 16 0
2 Blerick H2 12 23 7 2 3 42 38 0
3 Push H3 12 18 5 3 4 50 29 0
4 Shot H2 12 15 5 0 7 26 40 0
5 Drunen H2 12 11 4 2 6 29 43 3
6 Eindhoven H3 12 11 3 2 7 32 50 0
7 Were Di H5 12 4 2 1 9 24 59 3
  1e klasse 
  Heren 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOD H3 12 30 10 0 2 58 19 0
2 Oedenrode H3 12 27 8 3 1 55 38 0
3 Den Bosch H2 12 26 8 2 2 71 41 0
4 Drunen H3 12 14 4 2 6 37 49 0
5 Shot H3 12 9 2 3 7 31 44 0
6 Don Quishoot H3 12 8 2 2 8 32 56 0
7 Gilze-Rijen H2 12 2 1 2 9 27 64 3
  2e klasse 
  Jongens 8E1 Zaal 
    1e klasse 
  Jongens A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen JA1 12 32 10 2 0 69 25 0
2 Dommel JA1 12 27 9 0 3 54 34 0
3 Uden JA1 12 22 7 1 4 51 43 0
4 Best JA1 12 11 3 2 7 35 53 0
5 Gemert JA1 12 11 3 2 7 36 56 0
6 Geel-Zwart JA2 12 10 2 4 6 43 60 0
7 Oss JA2 12 7 2 1 9 31 48 0
  2e klasse 
  Jongens B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Push JB2 12 30 10 0 2 43 28 0
2 Zwart-Wit JB21c 12 28 9 1 2 47 34 0
3 Drunen JB1 12 23 7 2 3 59 47 0
4 HOD JB21 12 14 4 2 6 39 45 0
5 MOP JB21c 12 13 4 1 7 48 49 0
6 MEP JB21c 12 8 2 2 8 39 52 0
7 Breda JB2 12 6 2 0 10 28 48 0
  Subtopklasse 
  Jongens B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JB2 12 27 10 0 2 88 20 3
2 Drunen JB2 12 26 8 2 2 63 27 0
3 Vlijmen JB1 12 23 7 2 3 50 24 0
4 HOCO JB2 12 9 3 0 9 27 50 0
5 Tilburg JB5 12 0 0 0 12 12 119 0
  3e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg JC2 12 26 8 2 2 72 31 0
2 Prinsenbeek JC1 12 25 7 4 1 50 28 0
3 Berkel-Enschot JC1 12 17 5 2 5 46 51 0
4 Breda JC2 12 16 4 4 4 50 47 0
5 Tempo JC1 12 15 4 3 5 44 55 0
6 Drunen JC1 12 10 3 1 8 25 57 0
7 Warande JC2 12 7 1 4 7 36 54 0
  1e klasse 
  Jongens C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES JC1 12 33 11 0 1 79 27 0
2 Gilze-Rijen JC1 12 22 7 1 4 57 41 0
3 Drunen JC2 12 21 6 3 3 61 54 0
4 MEP JC2 12 7 2 1 9 36 75 0
5 HOCO JC2 12 4 1 1 10 34 70 0
  4e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MA1 12 34 11 1 0 60 22 0
2 Hilvarenbeek MA1 12 24 8 0 4 71 44 0
3 DES MA1 12 21 7 0 5 60 44 0
4 Liberty MA1 12 20 6 2 4 34 29 0
5 Drunen MA1 12 13 4 1 7 39 37 0
6 HOCO MA2 12 7 2 1 9 25 61 0
7 Den Bosch MA3 12 4 1 1 10 24 76 0
  1e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO MA3 12 33 11 0 1 51 14 0
2 MEP MA3 12 25 8 1 3 61 26 0
3 Pelikaan MA5 12 24 7 3 2 42 24 0
4 Warande MA3 12 14 4 2 6 34 46 0
5 Drunen MA3 12 11 3 2 7 33 57 0
6 Udenhout MA1 12 9 2 3 7 28 55 0
7 Were Di MA5 12 4 1 1 10 17 44 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MB1 12 36 12 0 0 62 26 0
2 Berkel-Enschot MB1 12 30 10 0 2 69 36 0
3 Drunen MB1 12 19 6 1 5 40 36 0
4 Den Bosch MB3 12 16 5 1 6 36 35 0
5 Oss MB2 12 12 4 0 8 28 44 0
6 MOP MB2 12 12 4 0 8 29 49 0
7 HOCO MB3 12 0 0 0 12 14 52 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MB3 12 28 8 4 0 39 22 0
2 Bommelerwaard MB2 12 26 8 2 2 35 17 0
3 Best MB5 12 16 4 4 4 29 30 0
4 Liempde MB2 12 16 4 4 4 28 33 0
5 Hopbel MB2 12 12 3 3 6 34 44 0
6 Drunen MB2 12 10 3 1 8 30 35 0
7 Uden MB3 12 8 2 2 8 31 45 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MB3 12 27 8 3 1 42 29 0
2 Drunen MB3 12 27 8 3 1 28 17 0
3 Were Di MB5 12 19 6 1 5 35 33 0
4 Tilburg MB7 12 16 4 4 4 37 36 0
5 Rosmalen MB3 12 14 3 5 4 30 26 0
6 Vlijmen MB3 12 9 2 3 7 26 34 0
7 Waalwijk MB2 12 4 1 1 10 25 48 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB4 12 33 11 0 1 69 21 0
2 Best MB6 12 24 8 0 4 42 25 0
3 Drunen MB4 12 19 6 1 5 46 32 0
4 Waalwijk MB3 11 18 6 0 5 39 35 0
5 MEP MB4 12 13 4 1 7 31 35 0
6 DES MB5 11 9 3 0 8 25 37 0
7 Dommel MB3 12 6 2 0 10 14 81 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MC1 12 32 10 2 0 55 29 0
2 Berkel-Enschot MC1 12 21 7 0 5 37 24 0
3 Drunen MC1 12 20 6 2 4 35 26 0
4 MOP MC1 12 15 5 0 7 21 33 0
5 Den Bosch MC2 12 14 4 2 6 27 32 0
6 Rosmalen MC1 12 13 4 1 7 25 39 0
7 Berlicum MC1 12 7 2 1 9 22 39 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MC1 12 31 10 1 1 49 14 0
2 Waalwijk MC2 12 25 8 1 3 49 13 0
3 Rosmalen MC2 12 19 6 1 5 43 43 0
4 Goirle MC2 12 16 5 1 6 28 47 0
5 Drunen MC2 12 14 3 5 4 25 32 0
6 Berlicum MC2 12 8 2 2 8 25 45 0
7 Oss MC2 12 7 2 1 9 24 49 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goirle MC3 12 31 10 1 1 41 19 0
2 Vlijmen MC2 12 25 8 1 3 39 20 0
3 Drunen MC3 12 25 8 1 3 31 19 0
4 DES MC2 12 15 4 3 5 35 35 0
5 Waalwijk MC3 12 9 2 3 7 23 37 0
6 Bommelerwaard MC2 12 9 2 3 7 30 48 0
7 Cranendonck MC2 12 4 0 4 8 13 34 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MC4 12 34 11 1 0 48 16 0
2 Vlijmen MC3 12 30 10 0 2 50 27 0
3 Geel-Zwart MC5 12 20 6 2 4 45 31 0
4 Berlicum MC4 12 18 6 0 6 32 37 0
5 Waalwijk MC4 12 8 2 2 8 24 40 0
6 Dommel MC4 12 8 2 2 8 22 40 0
7 HDL MC2 12 3 0 3 9 19 49 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP md21c 12 33 11 0 1 63 14 0
2 Tilburg MD2 12 30 10 0 2 58 18 0
3 Geel-Zwart MD1 12 24 8 0 4 42 21 0
4 Push MD3 12 15 5 0 7 47 36 0
5 Drunen MD1 12 10 3 1 8 25 43 0
6 Berlicum MD1 12 10 3 1 8 19 52 0
7 MOP MD2 12 3 1 0 11 11 81 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MD2 12 26 8 2 2 45 16 0
2 Bommelerwaard MD1 12 26 8 2 2 37 23 0
3 Waalwijk MD2 12 20 6 2 4 29 28 0
4 MEP MD3 12 15 5 0 7 30 35 0
5 Tilburg MD8 12 13 4 1 7 25 28 0
6 Drunen MD2 12 13 4 1 7 20 32 0
7 HOCO MD5 12 8 2 2 8 16 40 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO MD3 12 36 12 0 0 88 16 0
2 Goirle MD4 12 24 7 3 2 55 23 0
3 Udenhout MD3 12 22 7 1 4 47 46 0
4 DES MD4 12 15 4 3 5 41 45 0
5 Drunen MD3 12 15 4 3 5 46 58 0
6 Hilvarenbeek MD3 12 6 2 0 10 32 71 0
7 Waalwijk MD3 12 3 1 0 11 14 64 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MD5 12 31 10 1 1 69 25 0
2 Drunen MD4 12 28 9 1 2 66 39 0
3 Uden MD4 12 24 8 0 4 57 34 0
4 Berkel-Enschot MD6 12 18 5 3 4 40 32 0
5 Best MD5 12 11 3 2 7 35 50 0
6 MEP MD7 12 7 2 1 9 18 39 0
7 Mierlo MD6 12 3 1 0 11 28 94 0
  5e klasse 
 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Amber Dondorp
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

MD1 - HC Oirschot MD1 : 1-3
D DAA - MHC DES DDB : 3-5
D DAB - VMHC DDA : 6-1
D1 - Berkel Enschot D1 : 3-3
D3 - Oss D3 : 1-2
D4 - HC Oirschot D3 : 2-0
H1 - HDS H1 : 3-3
H2 - HC Tilburg H6 : 3-2

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Heren 1 Beker
2.     Meisjes C4 Zaal
3.     Jongens A1 Zaal
4.     Jongens A1
5.     Meisjes D4 Zaal

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
20:51   -   Ingezonden stuk II
10:17   -   JA1 Zaal KAMPIOEN
12:48   -   MC4 Zaal KAMPIOEN
10:22   -   JA1 KAMPIOEN!!!
13:29   -   Winst voor Oliver
Naar de KNHB site KNHB